O nas
Od momentu powstania w 1993 roku, naszą misją jest zapewnienie producentom farmaceutycznym i biotechnologicznym oraz firmom z pokrewnych gałęzi przemysłu, najwyższej jakości rozwiązań w zakresie opakowań.

Nasza oferta obejmuje pełen przekrój bezpośrednich opakowań wytwarzanych ze szkła oraz z tworzyw sztucznych wraz z zamknięciami. Dostarczamy także systemy podawania leku takie jak atomizery, pompki dozujące i specjalistyczne aplikatory, zaawansowane rozwiązania ochrony produktu przed wpływem warunków atmosferycznych (desykanty, pochłaniacze tlenu), oraz funkcjonalne etykiety farmaceutyczne. Działalność swoją opieramy na umowach reprezentacyjnych zawartych z wiodącymi producentami opakowań.

U podstaw wizji naszej obecności na rynku leży nie tylko sprawna logistyka oraz dynamiczne reagowanie na potrzeby klientów lecz również aktywna współpraca na etapie projektowania nowych koncepcji opakowań, wsparcie w procesie opracowywania dokumentacji technologicznych i rejestracyjnych gotowych produktów oraz pełna asysta przy ich wdrażaniu do produkcji.